Stavebniny s osobním přístupem

O nás

Stavebniny Galičák jsou tradiční firmou v prodeji stavebního materiálu. Společnost byla založena v roce 2005 sloučením firem pana Milana Galičáka a pana Tomáše Galičáka a navazuje na tradici obou zakladatelů, kteří svoji činnost podnikatelů v oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje veškerého stavebního materiálu zahájili na počátku devadesátých let. Od té doby se společnost neustále rozvíjí, rozšiřuje nabídku sortimentu a služeb a dnes patří k nejlepším stavebninám ve svém regionu. Stavebniny Galičák jsou stabilním, solventním a spolehlivým partnerem pro všechny své dodatavatele i zákazníky.

Stabilita, solventnost a spolehlivost

Naši prodejní činnost zabezpečujeme z prodejních provozoven v Ostravě Michálkovicích a v Šenově. Najdete u nás kompletní sortiment stavebnin pro Vaši stavbu, zahradu či dům. Sortiment se snažíme stále doplňovat o nové a cenově dostupnější druhy výrobků. V obou pobočkách udržujeme skladem značnou část veškerého sortimentu, neskladový sortiment pro Vás zajistíme v nejkratším možném termínu.

Kromě prodeje stavebního materiálu Vám nabízíme také naše služby, jako je doprava zakoupeného zboží, formátování materiálů, poradenství a výpočet spotřeby materiálů a další služby. Tyto služby neustále zdokonalujeme, ať již investicemi do odborného vzdělávání a školení zaměstanců či nákupů nového vybavení.

Spokojení zákazníci

Ať již jste investor, koncový zákazník, řemeslník, stavební firma nebo drobný prodejce stavebního materiálu neváhejte nás navštívit nebo kontaktovat. Naši zaměstnanci si Vás jistě získají svým osobní přístupem a udělají vše k Vaši maximální spokojenosti.

 

 

Nahoru