Stavebniny s osobním přístupem

Fasádní studio a míchací centrum PCI

V mixážním centru Vám namícháme barevné odstíny barev, nátěrů, dekorativních omítek, zateplovacích systémů či spárovacích hmot dle přání a to na počkání nebo v dohodnutém termínu. Nabízíme výběr z tisíců odstínů materiálů špičkové kvality od firmy PCI.  V našem mixážním centru Vám pomůžeme s volbou barevných kombinací exteriéru a interiéru. V této oblasti poskytujeme nadstandardní zázemí. Na veškeré služby míchání Vám předem zhotovíme rozpočet.

Mícháme fasádní omítky, mozaikové omítky, fasádní barvy, vnitřní barvy, barvy na kov, dřevo a lazury na dřevo.   

  • zajistíme namíchání barevných odstínů dle přání
  • výběr z tisíců odstínů fasádních i nátěrových barev
  • namíchání na počkání nebo v dohodnutém termínu
  • uchováváme vzorky namíchaných barev, aby bylo možné dle potřeby i v budoucnu domíchat stejný odstín
  • navíc nabízíme kompletní sortiment potřebný k zateplení budov od firmy PCI

V případě zájmu domluvíme schůzku přímo s obchodním zástupcem PCI, který dorazí až na stavbu, kde můžete vyřešit své dotazy a připomínky, které máte přímo konkrétně s ohledem na danou situaci u realizovaného objektu. Návrhy vhodné barevné palety neomezujeme jen na běžné vzorníky.

Výběr barevnosti provádíme ve spolupráci s obchodními zástupci PCI také pomocí speciálního přístroje - spektrometru. Ten dokáže vygenerovat receptury i pro ty nejjemnější barevné tóny, které nenajdete v žádném vzorníku. Tímto originálním způsobem můžete stěny i detaily bytu či domu „obléct“ do odstínů vašeho oblíbeného oblečení nebo doplňků.

Vzorník barev najdete na http://www.fasadnistudio.cz/vzornik-barev

 

Nahoru